Zakładanie ogrodów

Każdy z nas marzy o fantastycznych aranżacjach roślinnych. Nie tylko w otoczeniu własnego domu, ale również każdego miejsca publicznego, które odwiedzamy. Prace ogrodnicze związane z sadzeniem drzew, pielęgnowaniem roślin czy nawet instalacją odpowiedniego oświetlenia są jednak wieloetapowe i poświęcają wiele cennego czasu. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom, oferując profesjonalne zakładanie ogrodów.

Zakładanie ogrodów

Piękny ogród na wyciągnięcie ręki

Mówiąc o wieloetapowości działań, nie wolno ograniczać się jedynie do zadań ogrodniczych. Zakładanie ogrodów to w pierwszej kolejności prace budowlane, ziemne, a nawet drogowe, które dostosowują daną działkę do stworzenia idealnych terenów pełnych zieleni.

Nasze bogate zaplecze technologiczne pozwala na tworzenie wszystkich rozwiązań, jakie chcecie podziwiać na swoim terenie. Zakładanie ogrodów poprzedzamy stworzeniem profesjonalnego projektu, pozwalającego na praktyczną aranżację przestrzeni. Chcemy, aby tworzone przez nas projekty były nie tylko piękne, ale też funkcjonalne, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.

Ważnym procesem jest w tym wypadku zakładanie zieleni, czyli wykonanie działań takich jak wyrównanie terenu lub założenie trawnika. W skład naszej oferty wchodzi też sadzenie bylin, krzewów i drzew. Nasadzenia roślinne są istotną częścią gospodarowania terenów zielonych.

Zakładanie ogrodów

Z pełną dbałością o zieleń

Prawda jest taka, iż pięknie zaaranżowane ogrody muszą być regularnie pielęgnowane. Podczas zakładania ogrodów nasi specjaliści są w stanie zainstalować dodatkowe rozwiązania, które zdecydowanie ułatwiają utrzymanie działki w ładzie. Ułatwieniem okaże się na przykład montaż systemu automatycznego nawadniania. Klienci często decydują się też na pełne przygotowanie ziemi pod rabaty i nasadzenia. W ofercie Ogrody A&J znajduje się także rozkładanie siatek przeciw kretom.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz dziesiątkom zrealizowanych projektów, podczas zakładania ogrodów jesteśmy w stanie tworzyć nawet najbardziej oryginalne rozwiązania, łączące w sobie funkcjonalność oraz nienaganny styl.

Zakładanie ogrodów nie ma przed nami żadnych tajemnic, dlatego jesteśmy w stanie oddawać w ręce inwestorów niebanalne aranżacje, łączące w sobie piękno wielu gatunków roślin – zarówno w przypadku budynków prywatnych, jak i miejsc użyteczności publicznej.

Podejmujemy się wykonania wszystkich zadań – od wykonania trawnika, poprzez stworzenie systemu nawadniającego, a na dowozie ziemi kończąc. Zakładając z nami ogród, na każdym etapie jesteście informowani o aktualnie realizowanych pracach. Nie zaskoczą Was również koszty, które ustalane są z góry i obejmują zarówno cenę pracy, jak i wszelkich niezbędnych materiałów.

Wszystkich zainteresowanych założeniem pięknego ogrodu, zapraszamy do kontaktu ze specjalistami A&J Ogrody. Gwarantujemy pełną satysfakcję ze wszystkich kompleksowo przeprowadzonych przez nas działań.

Zakładanie ogrodów