MGR INŻ. WIOLETA GÓRALSKA

architekt krajobrazu, dekorator wnętrz, artysta, inspektor nadzoru terenów zieleni

Absolwentka architektury krajobrazu Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, słuchaczka Policealnego Studium Plastycznego w specjalności: dekorowanie wnętrz na LSSiP w Lublinie,  Inspektor Nadzoru Terenów Zieleni Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Ogrodnictwa. Dwukrotnie wyróżniona honorową odznaką rektora UP w Lublinie za wybitne osiągnięcia w nauce.

Na co dzień jest osobą kreatywną, ambitną i sumienną. Do swojej pracy pochodzi z sercem. Zawsze stara się proponować rozwiązania oryginalne, podkreślające charakter miejsca i jego użytkowników. Zawodowe motto brzmi: „Ogród – twój drugi dom, zamieszkaj w nim”, w myśl którego ogród to przedłużenie salonu. Wsłuchując się w potrzeby klienta zwraca szczególną uwagę na funkcjonalność przestrzeni, jej układ przestrzenny i wysokie walory artystyczne. Zawodowo jest osobą bardzo elastyczną, podejmie się każdego wyzwania, najlepiej jednak odnajduje się w tematyce placów zabaw, ogrodów dla dzieci – sensorycznych, ogrodów nowoczesnych, formalnych czy japońskich.

Wykonuje projekty przestrzeni publicznych: zieleni przy firmach i instytucjach, placów zabaw, siłowni zewnętrznych, skwerów miejskich, parków, ogrodów przyszkolnych jak również tarasów, zielonych dachów, zielonych ścian, ogrodów tematycznych czy ogrodów prywatnych.

Profesjonalnie opracowuje projekty koncepcyjne i wykonawcze oraz tworzy wizualizacje 3D – w tym wirtualny spacer po ogrodzie.

Korzysta z nowoczesnego, zagranicznego programu do projektowania – Vectorworks,  oprogramowania typu cad – G-Star, oraz programu graficznego – Corel.

Swoją wiedzę i umiejętności nieustannie rozwija poprzez regularne uczestnictwo w kursach,  szkoleniach branżowych oraz wystawach. Projektowanie jest jej pasją.

Projekty lub wizualizacje

Wróć