Projektowanie ogrodów i zieleni

Tworzenie projektów szytych na miarę to zdecydowanie nasza specjalność. Uwielbiamy kreatywne wyzwania, które pozwalają nam tworzyć ogrody dopasowane do danych potrzeb oraz możliwości. Odpowiedni projekt zagospodarowania przestrzeni to podstawa nienagannej realizacji.

Kompleksowe prace projektowe

Projektowanie zieleni oraz ogrodów to złożony proces, na który składa się kilka niezbędnych do wykonania czynności. W pierwszej kolejności należy wykonać inwentaryzację, w skład której wchodzi m.in. określenie rozmieszczenia roślinności na terenie działki. To na podstawie tych pomiarów możliwe jest indywidualne projektowanie ogrodów i zieleni.

Drugim etapem jest stworzenie kreatywnej koncepcji zagospodarowania przestrzeni. Pod uwagę bierzemy nie tylko składniki takie jak otoczenie, występująca roślinność czy właściwości gleby, ale także uwagi oraz pomysły Klientów. Dzięki indywidualnym ustaleniom, możliwe jest stworzenie dokładnego kosztorysu z podziałem na wykorzystane materiały i wartość prac.

Projektowanie zieleni wykonywane przez Ogrody A&J zawsze zawiera plan z dokładnym opisem zastosowanych rozwiązań. Oprócz wizualizacji 3D dostarczamy pełen wykaz gatunkowy roślinności czy indywidualny operat pielęgnacyjny. Tak kompleksowe podejście gwarantuje obopólną satysfakcję oraz stworzenie pięknego ogrodu w rozsądnej cenie.

Projektowanie ogrodów i zieleni

Ogród Twoich marzeń

W naszej codziennej pracy stawiamy na specjalne podejście do każdego zadania. Projektowanie zieleni w naszym wykonaniu gwarantuje dostosowanie wyglądu przyszłego ogrodu do reszty otoczenia, na przykład do sąsiadujących z działką budynków. Najważniejsze są dla nas jednak preferencje inwestorów, które każdorazowo staramy się z pełną pieczołowitością spełnić.

Aby dokładniej poznać projekty naszych architektów, zachęcamy do zapoznania się ze zdjęciami realizacji dostępnymi na stronie Ogrody A&J. Przedstawione przykłady obrazują zakres prac, jakie obejmują realizację oraz projektowanie zieleni. Zdjęcia mogą też zainspirować Was do konkretnych pomysłów, jakie warto zrealizować w swoim ogrodzie.

Projektowanie ogrodów i zieleni

Postaw na profesjonalizm

Decydując się na renowację lub stworzenie swojego ogrodu marzeń, warto jest zainwestować w pomoc doświadczonych profesjonalistów, do jakich z pewnością można zaliczyć architektów Ogrody A&J. Projektowanie ogrodów z naszym udziałem to gwarancja uzyskania oczekiwanego efektu w niedługim czasie. O naszym profesjonalizmie świadczą przede wszystkim dziesiątki zadowolonych inwestorów, którzy powierzyli nam wykonanie projektu, a następnie jego kompleksową realizację.

Projekty ogrodów jesteśmy w stanie stworzyć nie tylko na terenie Warszawy, ale również dalszych okolic stolicy. Wszystkie osoby, które są zainteresowane oszałamiającą metamorfozą terenów zielonych, zapraszamy do kontaktu. Chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości i odpowiemy na nurtujące pytania. Pełna satysfakcja z osiągniętych efektów gwarantowana!