Planowanie ogrodu

Zakładanie własnego wymarzonego ogrodu może wydawać się skomplikowaną i wieloetapową czynnością. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, oferujemy profesjonalne planowanie ogrodu, bez którego realizacja jest wręcz niemożliwa.

Zespół Ogrody A&J zadba o stworzenie projektu, który pozwoli na jak najlepsze zagospodarowanie przestrzeni. Usługę, jaką jest planowanie ogrodu, proponujemy nie tylko posiadaczom stojących już domów, ale również osobom, które pragną projekt przestrzeni ogrodowej stworzyć równocześnie z projektem budynku. Powierzenie nam stworzenia planu to gwarancja wykorzystania najwyższej technologii oraz roślinności dopasowanej do danego terenu.

Planowanie ogrodu

Kiedy rozpocząć planowanie ogrodu?

Planowanie ogrodu sugerujemy zaczynać jak najwcześniej – pozwoli to zaoszczędzić mnóstwo czasu i szybciej przystąpić do prac. Na przykład, przystępując do tworzenia planu w okresie jesienno-zimowym, realizowanie projektu będzie można rozpocząć już wiosną. Warto pamiętać, iż w wypadku działek, na których nie ma żadnej zieleni oraz drzew, prace pochłoną o wiele więcej czasu.

Plan to podstawa

Zaplanowanie zagospodarowania przestrzeni z pomocą zespołu Ogrody A&J pozwoli zoptymalizować działania oraz ustalić konkretny plan działania, pozwalający uniknąć błędów. W skład sporządzonego planu wejdzie m.in. projekt kolejności wykonywania prac, co stanowi niemałą pomoc w wypadku dużych przestrzeni. Również dobór zieleni nie będzie przypadkowy – kompozycje będą składać się wyłącznie z roślin, które na danej działce mają możliwość łatwo się przyjąć.

Plan sytuacyjny oraz wizualizacja, jaką wykonują specjaliści Ogrody A&J, usprawni wykonanie projektu technicznego. Wcześniejsze planowanie ogrodu będzie także przydatne w procesie ustalania dokładnego kosztorysu. Warto zawczasu pomyśleć, jakie funkcje ma spełniać przestrzeń oraz na jakiego rodzaju aranżację liczymy. Dla naszych architektów krajobrazu będzie to niezwykle cenna wiedza, pozwalająca na stworzenie indywidualnego planu działań.

Planowanie ogrodu

Dlaczego Ogrody A&J?

Bardzo cenimy sobie kreatywny proces naszej pracy, jakim jest planowanie ogrodu. To plan decyduje o tym, jak zagospodarowana zostanie działka. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, dlatego otrzymane rezultaty są stuprocentowo dopasowane do potrzeb oraz możliwości danej powierzchni. Podejmujemy się planowania zarówno dla prywatnych inwestorów, jak również deweloperów oraz właścicieli miejsc użyteczności publicznej.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi dotychczasowymi aranżacjami dostępnymi na stronie. Pamiętajmy, że planowanie ogrodu oraz jego tworzenie to odpowiedzialne zadania, które należy powierzać wyłącznie doświadczonym profesjonalistom. Ponieważ dla zespołu Ogrody A&J jest to nie tylko praca, ale też pielęgnowana pasja, nasze realizacje spotykają się z ogromnym zachwytem.

Zapraszamy do kontaktu. Z chęcią udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania, które mogą się pojawić podczas procesu planowania ogrodu.

Planowanie ogrodu