MAGDALENA SIEMIENIECKA

Architekt krajobrazu, florysta, artysta

Absolwentka Architektury Krajobrazu w Wyższej Szkole Ekologii i Zarządzania w Warszawie. Miłośniczka natury i ekologii. Inspiruje się stylem naturalistycznym, nowoczesnym, nieformalnym.

Zajmuje się projektowaniem ogrodów, terenów zieleni, tworzy wizualizacje 3D oraz projekty graficzne. Projektowanie to pasja, która pozwala jej na tworzenie wyjątkowych realizacji. W pracy stawia na funkcjonalność projektowanych przestrzeni, zastosowanie nowoczesnych technologii i ekologicznych rozwiązań. Projekty traktuje jako wyzwania, do których podchodzi bardzo indywidualnie. Swoje realizacje dopasowuje do potrzeb klienta, zawsze dodając od siebie coś wysublimowanego. W projektowaniu największą przyjemność sprawia jej dobór roślinności, któremu poświęca najwięcej czasu i uwagi. Swoje projektu dopracowuje w najmniejszym detalu. W pracy docenia aspekt zbliżania ludzi do natury, inspirowania ich, by doceniali jej piękno i korzystali z dobrodziejstw przyrody.

Do tworzenia projektów wykorzystuje programy graficzne takie jak Realtime Landscaping Architekt, Photoshop, Lightroom, G-Star. Nieustannie poszerza wiedzę i umiejętności o nowe programy, by precyzyjnie przedstawiać swoją wizję.

W wolnych chwilach prowadzi warsztaty kreatywne „Samowystarczalny ekosystem – Ogród w słoju”, wykonuje też słoje na indywidualne zamówienie. Dodatkowo zajmuje się rękodziełem, projektami graficznymi, modelowaniem 3D.

Projekty lub wizualizacje

Wróć