mgr inż. Justyna Jastrzębska
architekt krajobrazu

Absolwentka architektury krajobrazu Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Projektowanie ogrodów, parków i przestrzeni publicznych to jej pasja i świetnie się w tym odnajduje. Uwielbia przebywać wśród zieleni i żyć w zgodzie z naturą.

Projektując przestrzeń skupia się przede wszystkim na potrzebach wypoczynkowych użytkownika. Styl ogrodu dopasowuje do charakteru miejsca i właścicieli, do tego, kto i w jaki sposób będzie korzystał z ogrodu.

Wszystkie projekty wykonuje kreatywnie i rzetelnie. Przykłada wagę do szczegółów. Swoje prace przedstawia w sposób prosty i minimalistyczny. W pracy wykazuje się własną inicjatywną.

Posiada certyfikaty ze znajomości programów projektowych, a także referencje z Łazienek Królewskich w Warszawie. Na codzień współpracuje z urbanistami, pracowniami architektury, oraz developerami. Pisze artykuły dotyczące kształtowania zieleni przyulicznej z uwzględnieniem aspektu bezpieczeństwa. Dodatkowo interesuje się tworzeniem stron internetowych, grafiki oraz działalności w social mediach.

Projekty lub wizualizacje