Mgr. inż. Bożena Drożdż

Ogrodnik ze specjalnością kształtowanie terenów zieleni, mól książkowy, pasjonat szydełkowania.

Absolwentka Ogrodnictwa Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Miłośnik natury i ogrodów nowoczesnych. Uwielbia zaszyć się w domowym zaciszu z dobrą książką i herbatą w ręku. Pasje szydełkowania odkryła około rok temu i od tej pory głowę ma pełną pomysłów. Posiada balkon, który traktuje jak ogród. Dzięki niemu może spełniać swoje ogrodnicze marzenia.

Minimalistka czerpiąca pełnymi garściami z założeń nowoczesnych. Miłośniczka dobrego, kreatywnego designu i ponadczasowej elegancji.

Pasja projektowania, pozwala jej na tworzenie wyjątkowych realizacji. Projekty jej autorstwa harmonijnie wpisują się w krajobraz, uwzględniając funkcjonalność, zasady ergonomii oraz potrzeby, możliwości i gust Inwestora. W projektowaniu uwielbia jak projekt przeistacza się w rzeczywistość i sprawia, że ludzie i rośliny są ze sobą szczęśliwe
i tworzą harmonijną całość.

Zajmuje się projektowaniem ogrodów, terenów zieleni, tworzy wizualizacje 3D. Do tworzenia projektów wykorzystuje programy graficzne takie jak Autocad, Corel Photo Paint, Sketchup.

Projekty lub wizualizacje

Wróć