inż. arch. kraj. Anna Kalbarczyk

Absolwentka Architektury Krajobrazu Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.

W tworzeniu projektów, wiuzalizacji 3D oraz innych opracowań graficznych wykorzystuje oprogramowanie AutoCAD, Photoshop, Corel Draw oraz SketchUp. Ciągle doskonaląc swój warsztat pracy o nowinki technologiczne.

Zajmuje się projektowaniem terenów zieleni, prywatnych ogrodów, czuwając również podczas ich realizacji. Każdy kolejny oddany obiekt dostarcza pozytywnej dawki energi. Jej projekty wyróżniają się kreatywnością, porządkiem oraz spójnością. Do każdego z nich podchodzi z głową, starajac się, aby nie były jedynie estetyczne ale i funkcjonalne.

Zawsze podchodzi profesjonalnie do każdego tematu, łącząc naturę z nowoczesną formą. Analizy środowiskowe oraz inwentaryzacje dendrologiczne to kolejny punkt do którego przykłada uwagę. Dobrego projektu nigdy nie wypracuje się bez rozpozniania terenu oraz omówienia potrzeb mieszkańców.

W wolnych chwilach zajmuje się projektowaniem graficznemu, modelowaniem 3D. Miłośniczka podróżowania oraz wykonywania fotografii podróżniczej, szczególnie tej związanej z przyrodą i zabytkowymi założeniami ogrodowymi.

Projekty lub wizualizacje